загрузка...


Дія вестерну «Зупинка по дорозі в пекло онлайн», знятого в жанрі хоррор, розгортається в Америці в 1865 році. В ті часи залізничне сполучення між містами тільки починало розвиватися, тому самим популярним видом транспорту залишалися диліжанси, — на них люди здійснювали подорожі, на них же перевозила різні вантажі, пошту, гроші і золото. А на дорогах було багато грабіжників і мало захисників, бо люди, вирушаючи в дорогу, ніколи не знали, чи зможуть дістатися до місця призначення живим… Тільки співробітники компанії Блек Хелл могли подорожувати у відносній безпеці не дивлячись навіть на те, що вантажі перевозити доводилося цінні.

Але у компанії була надійна охорона і грабіжники вважали за краще не зв’язуватися. Так було до тих пір, поки не з’явилася банда якогось Полковника, який зібрав під своє командування запеклих головорізів. Дізнавшись про те, що диліжанс Блек Хелл з солідним вантажем дорогоцінного металу відправився в шлях, Полковник вирішив, що пропускати такий момент нерозумно.

Він вирішує напасти на диліжанс і заволодіти золотом. Ніхто не міг навіть уявити, що вийде з цієї задумки… Фільм Зупинка по дорозі в пекло (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Віктор Мательяно
В ролях: Надя Де Сантьяго, Табата Сересо, Енцо Дж. Кастелларі, Конрад Сан Мартін, Гільєрмо Монтесінос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress