Мультфільм Хороший, Поганий і пес Хакльберрі (1988) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події розгортаються в дуже суворі й похмурі часи для Америки, коли повсюдно в містечках правлять бандити і шахраї. На Дикий Захід в одне провінційне містечко, приїжджає дуже мовчазний і суворий ковбой на ім’я Хакльберрі. Недалеко від містечка були знайдені золоті копальні, і Хакльберри після кількох місяців пошуків знайшов величезного розміру самородок з яким вирішує відправиться на південь, щоб якомога дорожче і швидше його продати. Однак про його успіх стає відомо банді місцевих грабіжників, яка вже не перший рік тероризують містечко і всю округу, наводячи страх не тільки на місцевих жителів і шерифа, а й окружного суддю.

Коли очолюють банду брати Долтон дізнаються про успіх Хакльберрі, вони вирішують на нього напасти і відібрати самородок. Напавши під покровом ночі на ковбоя, їм вдається викрасти самородок і сховатися в печері неподалік. Почавши розпитування наляканих жителів містечка Хакльберри дізнається де знаходиться лігво бандитів, і заручившись підтримкою самих сміливих місцевих жителів, він вирішує під покровом ночі напасти на бандитів і повернути вкрадене.

Разом з ковбоєм на війну з бандитами відправляється місцевий шериф і його помічник, а також кілька жителів, яким набрид постійний свавілля який учиняють бандити. Мультфільм Хороший, Поганий і пес Хакльберрі (1988) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Боб Го, Джон Кімболл, Чарльз А. Ніколс
Актори: Чарльз Адлер, Майкл Белл, Доуз Батлер, ПЕТ Баттрем, ПЕТ Фрелі, Аллан Мелвін, Дон Мессік, Ховард Морріс, Б. Дж. Уорд, Френк Уелкер


загрузка...