Військові дії в самому розпалі. Не перестають проводити диверсійні операції бійці норвезького опору. Спеціальна група висувається в бік німецької авіаційної бази, розташованої на норвезькому узбережжі. До місця призначення хлопців доставить судно «Браттхольм». Герої зіткнулися з великими проблемами ще у море. Німецький корабель атакує їх і потопляет плавучий засіб. Несподівана і потужна атака закінчилася загибеллю екіпажу та членів загону.

Виживає єдина людина, що вже можна назвати справжнім дивом. Ян Болсруд вибрався на берег, але про дивовижний порятунок проінформовані німці. Вони будь-якою ціною хочуть перехопити чоловіка, щоб дізнатися докладні плани опору. Диверсант пробирається до шведського кордону. Гестапо переслідує головного персонажа.

Він сподівається сховатися в горах. Захоплений сніговою бурею, Ян сховався в печеру. Герой потрапляє у смертельну пастку, з якої немає виходу… Фільм 12-й чоловік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Харольд Цварт
В ролях: Томас Гуллестад, Джонатан Різ Майерс, Марі Блокхус, Мас Сьегард Петтерсен, Вегар Хулі, Хокон Т. Нільсен, Ерік Рисхольм Велле, Даніель Фрикстад, Ерік Дирне, Олександр Цварт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress