Авангардні мотострілкові дивізії вермахту прориваються до Москви через Волоколамський автостраду. Рівнинна місцевість сприяє наступальної операції з танками і мотопіхотою. Резервні загони ополченців, підрозділи регулярних сил і зведені полки курсантів стережуть останні рубежі на підступах до столиці. Кадрувати частина, що складається з декількох десятків червоноармійців, зайняла оборону у роз’їзду Дубосєково, намагаючись відкинути фріців геть від шосе. Політрук Василь Клочков перед строєм однополчан проголошує знамениту промову про самовідданої любові до Батьківщини.

Керівна роль Компартії видно неозброєним оком. Всюди простягає свої дбайливі долоні ідеологія. Для відбиття удару танкового батальйону німецьких загарбників окопалися захисники вітчизни придумали ефективну тактику активної оборони. Використовуючи станковий кулемет, стрілок відсікає від броні піхоту. Захована в засідці гармата зобов’язана допомогти вистояти. Червоноармійці зобов’язані вижити в першому бою, щоб брати участь у наступних сутичках. Малодушні бійці лякаються і тікають від переважаючих сил. Йти на вірну смерть добровільно ніхто не бажає, хоча відступати вже пізно. Солдатам вдається вкопатися в промерзлому землю грунтовно. В азарті поєдинку немає місця переляку і смутку. Протитанкова рушниця знищує бронетранспортери і танки. Запальні суміші, доповнені гранатами, загрожують непробивною броньованій техніці номінально. Сміливці не пропускають батальйон до траси, погрожуючи повністю позбавити фронт пробивний мощі.

Невдачі в бою з героями змусили генералів змінити напрямок основного удару. Самовідданість дозволила стримувати натиск тривалий період. Фільм 28 панфіловців (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Дружинін, Андрій Шальопа
В ролях: Максим Белбородов, Віталій Коваленко, Антон Кузнєцов, Олег Федоров, Олексій Морозов, Дмитро Мурашов, Олександр Устюгов, Азамат Нігманов, Олексій Лонгін, Яків Кучеревський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress