Історія цієї кінострічки буде відбуватися в далекому 1942 році. У ці роки, ворожий солдат секретним шляхом був відправлений в один містечко, яке розташоване біля одного з важливих каналів. Кожен солдат радянської армії прекрасно знав, що радянська армія вважається найсильнішою і шанованою, виходячи на бій, кожен з солдатів знав те, що в будь-який момент він може померти.

Через деякий час, дух радянської армії почав згасати, тому що кількість солдатів з кожним днем ​​зменшувалася. Німці почали створювати більш сучасну зброю, їх зброєю здатне було знищити цілі загони радянських солдатів. Звичайно ж вчені Радянського Союзу створювали нові види зброї, для того щоб дати відсіч німцям. Одного разу, в одній з російських долин, коли бій став тяжкий, яка стала результатом другої світової війни. Битва почалася вночі, молоді хлопці радянського війська трималися кілька годин, але хід самої битви, вирішили російські дівчата.

Велика кількість милих дівчат розуміло, що в один момент, вони можуть померти, але вони знали, що вони вмирають за свою батьківщину. Фільм А зорі тут тихі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ренат Давлетьяров
Актори: Петро Федоров, Анастасія Мікульчина, Женя Малахова, Агнія Кузнєцова, Софія Лебедева, Христина Асмус, Катерина Вілкова, Анатолій Білий, Дар’я Мороз, Віктор Проскурін

загрузка...