Фільм Балет в полум’ї війни (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Здається, абсолютно все в цьому світі можна зруйнувати невеликим зусиллям. Але, навіть у такому крихкому світі знаходяться люди надзвичайної віри, здатні пережити будь-які події, не зламавшись і не змінивши себе. Друга світова війна занурює Китай в смуток і депресію. Весь світ здригається від вибухів, а тисячі людей гинуть щотижня. В такому жаху просто немає місця чогось прекрасного. І вже точно немає місця надії, яка давно покинула всіх людей. Але, на подив абсолютно всіх близьких, промінчиком надії стає молода дівчина, яка більше всього в житті бажає танцювати.

Так і не зумівши втілити свою мрію в життя в мирний час, вона сподівається на те, що війна обов’язково закінчиться. І в той час, як її співвітчизники опускають руки, забувши про свої плани, сміливо крокує вперед. Всупереч всьому, що її оточує на даний момент, вона точно впевнена — скоро світ зміниться на краще. І тоді, відсвяткувавши світ, вона обов’язково стане учасницею балету, продемонструвавши всім свій талант. Фільм Балет в полум’ї війни 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Незламна і впевнена у світлому майбутньому, вона вселяє деяку надію у всіх, хто опиняється з нею поруч. І коли надія на те, що незабаром війна дійсно припиниться, дійсно з’являється, дівчина несподівано опиняється на роздоріжжі.

Режисер: Ячун Дун, Микита Міхалков
В ролях: Єгор Корінців, Йуан Ду, Чень Цзінь, Чжибин Лю, Шигео Кобаясі, Тианлай Хоу, Наталія Суркова, Shuci Cao


загрузка...