На вулиці стояла весна 1917 року. Країна потихеньку починала приходити в себе після жовтневої революції, яка змінила хід війни з німцями. Государ більше не керував країною, він добровільно покинув свій пост. Солдати все ще сиділи в окопах, хоча більшовики, знаходячи все більше влади, щосили пропагували мир з ворожою Німеччиною. Армія знаходиться на краю прірви і ось-ось розвалиться. Тому Тимчасовий уряд видає указ про створення жіночого «Батальйону смерті», на чолі якого стала Марія Бочкарьова. Метою цього батальйону було повернути армії віру у власні сили і підняти бойовий дух солдатів.

Дівчата, які увійшли до складу батальйону, на своєму прикладі показують воїнам, що вони хоробрі і мужні. Вони не бояться нічого і нікого, не дивлячись на те, що належать до слабкої половини людства. Їх не лякає ні війна, ні ворожі кулі і солдати, адже вони – гордість своєї країни. «Батальйон смерті» — це спокійні, врівноважені жінки, здатні на жорсткі і радикальні дії.

Їх головне завдання-це не тільки подавати приклад російським солдатам, а й довести, що навіть слабка російська жінка гідна того, щоб воювати в лавах вітчизняної армії. Фільм Батальонъ (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дмитро Месхієв
В ролях: Марія Аронова, Марія Кожевнікова, Ірина Рахманова, Марат Башаров, Яніна Малинчик, Євген Дятлов, Валерія Шкирандо, Микола Аузин, Володимир Зайцев, Міла Макарова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress