загрузка...


На війні безпосередні учасники збройних зіткнень часто стикаються з містичними подіями. Іван Найдьонов на досвіді переконався власному в реальному існуванні незрозумілих, аномальних явищ. Командиру танкового розрахунку вдалося загадковим чином залишитися в живих після жахливих поранень, які не підлягали зцілення і невідворотно повинні були закінчитися летальним результатом для понівеченого бійця. Після одужання йому довелося зіткнутися впритул зі страшним привидом, про який розповідали багато очевидців, які брали участь у танкових боях в цій місцевості. Невразливий, непереможний «Білий тигр» наводив жах на військових. Він володів унікальними, небаченими раніше характеристиками, логічного не піддають поясненню.

За знищення монстра взявся Іван з членами свого екіпажу. Безбашенні, відважні танкісти з честю впоралися із завданням, завдавши Незламного удару по противнику. Повалене Чудовисько, уподібнившись пораненому, дикому звіру, сховалося в невідомих місцях, де було відтворено невідомими творцями. Багато хто повірив в його абсолютне знищення і знешкодження. Наполегливий знайдено був упевнений, що небезпечне створення повернутися в будь-який може час і непоправні завдати руйнування. Фільм Білий тигр 2 (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він кидається слідом за втікаючим ворогом і опиняється в містичних місцях, де війна не має завершення. Тут відбуваються нескінченні, жорстокі битви, в яких беруть участь ще більш страшні і потужні монстри, що володіють надприродними силами.

Режисер: Карен Шахназаров
В ролях: Олексій Вертков, Віталій Кіщенко, Валерій Гришко, Дмитро Биковський-Ромашов, Герасим Архипов, Олександр Вахов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress