Країна Висхідного сонця притягує до себе багатьох жителів нашої планети своєю історією, культурою, технологічним розвитком. Завдяки великій кількості висококласних фахівців ця країна входить в число провідних держав світів. І тим дивніше, що сотні років тому на території сучасної Японії творився справжній жах, де простий народ жив у постійному страху за своє життя і власний добробут. Неможливо уявити, що нащадки цих людей зможуть в майбутньому зробити технологічний прорив. Власне в художньому фільмі «Битва при Секігахара» мова йде про 1600 році, який є знаковою датою для всіх японців.

У цей момент сучасна територія Японії була розділена на дві частини. Кожен з цих регіонів претендував на верховенство, тому ці два регіони постійно воювали один з одним. Ніхто не хотів йти на будь-який компроміс, щоб знайти світ для цієї місцевості. Кожен з правителів цих земель, втім, як і жителі, що їх населяють, навіть не могли допустити думки про об’єднання. Все змінилося після подій на рівнині Секігахара, які відбулися в жовтні 1600 року. На даній рівнині сталося одне з найбільш кровопролитних зіткнень за всю японську історію. Фільм Битва при Секігахара 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Східний альянс на чолі з Токугавою Ізясу, а також армія Заходу з кланом Тойотомі хотіли битися один з одним до самого останнього воїна. Як виявилося, кров не була пролита даремно. Битва послужила початком становлення нової, єдиної і сильної країни.

Режисер: Масато Харада
Актори: Дзюн’іті Окада, Касуми Арімура, Кодзі Якусё, Такехіро Хіра, Масахіро Хігасіде, Ясумаса Обидва, Мацуяма Кеньїті, Сіхо Харуми, Сю Накадзіма, Норико Накагосі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress