Фільм Брестська фортеця (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В передостанню безхмарну суботу спекотного червня в парку Бреста були танці. Серед музикантів духового оркестру виділявся вихованець окремого взводу Олександр Акімов. Дванадцятирічний хлопчик служив у сто тридцять третьому стрілецькому полку. Після загибелі батьків в братській по духу Іспанії, Сашко ріс сиротою. Син полку неухильно виконував накази командирів і проживав в казармі з братом всередині фортеці. Давня фортифікаційна споруда, збудована понад століття тому, слыло і нині неприступною твердинею Радянської держави.

У зручному місці злиття вируючих приток Мухавець і Буг височіла Цитадель з потужними валами, бастіонами, фортами укріплень і водними перешкодами. Секрети і дозори прикордонників Бреста з собаками охороняли підходи до рубежів Вітчизни. Комісари перестраховики боялися паніки, не бажали слухати здоровий голос розуму бойових ветеранів, предчувствовавших масштабну інтервенцію. Фільм Брестська фортеця (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед початком віроломного наступу на найближчу залізничну станцію прибув ешелон з переодягненими у солдатів Червоної Армії німецькими диверсантами. Саме фашистські лазутчики відключили у фортеці світло і воду.

Режисер: Олександр Котт
В ролях: Олексій Копашов, Андрій Мерзлікін, Павло Дерев’янко, Олександр Коршунов, Євген Циганов, Максим Американський, Анатолій Кот, Яна Есипович, Сергій Цепов, Ганна Цуканова-Котт


загрузка...