В центрі уваги знаходиться темношкіра африканська дівчина, яка потрапила в дуже непросту ситуацію. Ні для кого не секрет, що в усі часи до темношкірих людей було особливо негативне ставлення. Більшість людей навіть не можуть пояснити, чому так відбувається. Таке упереджене ставлення складалося роками, тому його було дуже складно подолати. Навіть зараз в деяких країнах негативним чином ставляться до людей, чий колір шкіри відрізняється від усіх оточуючих людей. В центрі уваги знаходиться молода дівчина, яка народилася в непростий час. Подорослішавши, вона зрозуміла, що завжди буде стикатися з великими проблемами.

До недавніх пір вона всіляко намагалася жити звичайним життям, але через деякий час їй все-таки довелося зіткнутися з глобальними змінами. Справа в тому, що почався воєнний час, і головна героїня опинилася у фашистському концтаборі. До цього моменту вона ще до кінця не розуміла, що таке справжні життєві випробування, але після цього усвідомлення все-таки прийшло. Фільм Де стикаються руки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їй було важко адаптуватися до цієї обстановки, яка з кожним днем ставала все гірше і гірше. Життя у фашистській Німеччині виявилася набагато складніше, ніж можна було собі уявити.

Режисер: Амма Асанте
Актори: Еббі Корніш, Амандла Стенберг, Крістофер Екклстон, Джордж Маккей, Олівія Виналл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress