загрузка...


Рейнджери, що входять до складу другого батальйону, відносяться до числа військовослужбовців, які виконують найскладніші операції, що вимагають високої мужності і неймовірної самовіддачі. Черговим завданням стає здійснення протистояння німецьким загарбникам, формування яких необхідно знищити, не допустивши просування вглиб розташування союзних військ. Першочерговим завданням є знищення кулеметних розрахунків, що не дозволяють оперативно пересуватися по позначеній території. Небезпечний захід відбувається на межі божевілля, але неможливо не послухатися наказу.

Щоб реалізувати поставлену задачу з мінімальними втратами, солдати ретельно продумують кожен крок майбутньої місії, намагаючись врахувати непередбачені відхилення від первинного задуму. У реальних умовах складений попередньо план виявляється абсолютно неприйнятним. В результаті американським військовослужбовцям доводиться просуватися по ворожих землях наосліп, орієнтуючись інтуїтивно на незнайомій місцевості.

Невеликий загін, всупереч невідповідності сил, продовжує цілеспрямовано просуватися вперед. Хлопці усвідомлюють, що їхні дії дозволять врятувати багато життя. Фільм День Д (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нік Ліон
В ролях: Мартін Коув, Ренді Кутюр, Вестон Кейдж, Девід Том, Чак Ліделл, Майк К. Меннінг, Джофф Мід, Джессі Коув, Matthew Dennis Lewis, Келлан Руд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress