Картина Диліжанс: Історія Техаського Джека, переносить глядачів в суворі умови Дикого Заходу. Ви дізнаєтеся про час, коли там орудував грабіжник Джек. Чоловік вибрав злочинний шлях лише з тієї причини, що не в змозі прогодувати свою дружину Лору. Джек не турбувати з того приводу, що він зважився переступити закон і перетворився в розбійника. Джек завжди знаходив собі виправдання, так як намагався не вбивати без потреби нікого. За цим розбійником відкрив маршал США справжнє полювання, так як зобов’язаний його посадити за всі злочини.

Але у шерифа нічого не виходило, а злочинець продовжував здійснювати свої злодіяння. Але як тільки до головного героя приходить усвідомлення того, що йому вже досить коштів, щоб прожити безбідно життя, він вирішує припинити свою діяльність і розпустити команду. Тепер кожен вирішив влаштовувати свій побут, як тільки отримав свою частину в справі. Тепер розбійники не лякали проїжджаючих кучерів, так як у кожного є своя сім’я. Джек так само як і інші вирішив прийняти мирське життя. До того ж у нього захворіла дружина, за якою потрібен був догляд. В той момент, як на порозі будинку Джека з’явився знайомий банкір і повідомив, що банку потрібно повернути борг та ще й в найкоротші терміни, він пошкодував, що покинув розбій. Старий знайомий повідомив про те, що люди в формі схиблені на ідеї відшукати всіх злочинців і повбивати. Джон розуміє, що варто підготуватися до непроханим гостям.

Тоді-то дружина головного героя дізнається про вагітність. Лора виявиться через деякий час в заручниках і її життя може обірватися. Чи зможе Джек врятувати свою кохану? Фільм Диліжанс: Історія Техаського Джека (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Террі Майлз
В ролях: Джадд Нельсон, Джон Еммет Трейсі, Грег Роджерс, Гарі Чок, Мішель Харрісон, Артін Браун, Клод Дюамель, Хелена Марі Патт, Трейсі Д. Едкінс, Кім Коутс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress