Фільм Discovery — Під обстрілом 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Військовий конфлікт в Афганістані привернув чималу увагу світової громадськості. Поки ООН виробляло плани дій і вирішувало, як розібратися з подією, Американська влада в рядковому порядку відправляють туди сто першу дивізію морських піхотинців, покликаних навести в країні порядок. Десяток офіцерів і більше сотні солдатів поряд з обмундируванням, зброєю та припасами отримують несподіване доповнення до спорядження — мікрокамери, що кріпляться до шолома і фіксують все, що відбувається з американськими солдатами.

Кадри, що потрапили в об’єктиви цих непомітних пристроїв стали основою для передачі «Discovery — Під обстрілом», і вразили громадськість безліччю дивовижних сцен. У режимі реального часу, не вимикаючи запис, воїни вирушали на завдання, потрапляли в засідки і брали участь в перестрілках з місцевими терористами. На записах відображене практично все: загибель, жах, страх і летять над головою кулі. Переглядаючи їх, будь-який цивільний чоловік відчує непередаваний страх, усвідомлюючи, що знімали це людей в будь-яку мить могла наздогнати смерть. Але крім бойових завдань, в передачу потрапили кадри і з повсякденного життя солдатів, їх було, туга за рідною домівкою і рідним. Багато хто з них, намагаючись зняти моральну напругу, вели власні відео-щоденники, розмовляючи з камерами і ділячись з ними переживаннями, багатьом це допомогло витримати, перемогти напруга і повернутися додому з незіпсованою психікою.

Їх база, яка розташувалася практично в центрі країни, опинилася в абсолютній ізоляції, її не можна було залишити, відмовитися від подальшої служби або здатися — тут виявилися ті, хто готовий був битися до кінця, і долаючи біль, страх і неприязнь, вони виконували накази, вступаючи в боротьбу заради подальшого світу. І про те, що відбувалося в Центрі Афганістану, ви побачите особисто. Фільм Discovery — Під обстрілом 1 сезон (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер:
Актори:


загрузка...