Події художнього фільму «Діти Хуанг Ши» розгортаються в 1937 році в Китаї. Після початку громадянської війни в 1930 році, велика частина країни виявилася окупована японцями. Недоторканою залишилася лише центральна частина Шанхаю, де проживали заможні іноземці і китайці, що належать до богемного суспільства. У 37 році Японія почала активний наступ на місто Нанджінг. Саме в цей закритий для преси місто збиралося безліч військових репортерів з метою отримання інформації для сенсаційних новин. Серед таких репортерів виявився молодий, недосвідчений англієць Джордж Хогг, який шукає можливі шляхи, щоб пробратися в Нанджинг.

Але проникнувши в місто під виглядом активіста з Червоного Хреста, Джордж потрапляє у великі неприємності. Це стає початком довгого і важкого шляху репортера, якому належить врятувати від загибелі осиротілих дітей Хуанг Ши. Дії фільму відбуваються в 1937 році. Японія вторглася на територію Китаю. Йде кровопролитна війна. Тисячі жертв. Молодий і перспективний журналіст з Англії Джордж Хогг потрапляє в Китай. Завдяки китайських воїнів, йому дивом вдається вижити. Тут він знайомиться з австралійською медсестрою на ім’я Лі Пірсон. Фільм Діти Хуанг Ши (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Спостерігаючи за жахами війни вони беруть на себе важку ношу: вони повинні перевести через гори до кордону з Монголією шістдесят хлопчиків, чиї батьки загинули із-за війни. При проходження такого випробування вони зрозуміють справжню ціну любові і доброти.

Режисер: Роджер Споттісвуд
В ролях: Джонатан Різ Майерс, Рада Мітчелл, Чоу Юнь-Фат, Мішель Йео, Девід Уенем, Гуан Лі, Лінь-Цзи, Метт Уолкер, Анастасія Колпакова, Пін Су

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress