Війна з віроломними нацистами підійшла до довгоочікуваного переломного моменту, що визначає подальший результат історичних битв. Незабаром настане час, коли армія об’єдналися союзників почне наступ на європейських територіях. Фашистські війська незмінно на всіх фронтах здають позиції, готуючи рішучий, потужний контрудар, здатний кардинально змінить розподіл сил. Французькі розвідники, що діють на власних землях, перехопили радіоповідомлення, зашифроване ворожими військовослужбовцями, але підібрати не змогли ключ до шифровці і з’ясувати сенс вмісту. Військове командування було в замішанні, розуміючи, що не можуть розгадати важливе повідомлення, що дозволяє дізнатися найближчі плани гітлерівців.

Дана інформація використана може бути для більш раннього припинення кровопролитного протистояння. Приймається рішення закинути на території, що знаходяться під контролем противника, загін досвідчених диверсантів. Молоді бійці, які мають спеціальну підготовку, повинні заходи провести, на пошук спрямовані відомостей, що дозволяють розшифрувати перехоплену інформацію. Просуваючись до призначеного пункту, група солдатів, очолювана сержантом, усувають супротивників, що заважають безперешкодному просуванню до наміченої мети. Фільм Диверсанти: Зворотний відлік (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Виконувана хлопцями місія була дуже важливою і неймовірно складною. Їм доводилося діяти дуже акуратно у ворожому тилу, не привертаючи зайвої уваги, щоб проникнути в об’єкт призначення потай.

Режисер: Марк Полонія
В ролях: Стів Діаспара, Наталі Галлеад, Тітус Хіммельбергер, Олександр Уорнер, Нойс Дж. Лоутон, Ніколас Олсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress