Перша кіноробота на великому екрані популярного російського співака і зірки та переможці конкурсу «Євробачення» Діми Білана. Початок двадцятого століття. Напередодні Першої Світової Війни молодий харизматичний поручик Андрій Долматов зустрічає прекрасну князівну Віру Чернишову. Їх взаємної всепоглинаючої любові судилося пройти безліч випробувань в ці суворі часи, що настали на батьківщині а слідом охопили весь світ. Недосвідчений офіцер відправляється на фронт, в саму гущу подій, не боячись смерті. Дівчина теж робить свій вибір. Вона ставати медсестрою в польовому госпіталі.

Невтомно, день і ніч доглядаючи за пораненими і рятуючи життя тих, у кого ще є шанс вижити. Закохані не забули і не відмовилися від своїх почуттів, хоч їм і не судилося більше зустрітися. Оскільки змінила колишній військовий конфлікт Велика Жовтнева революція розвела героїв по різні сторони. Через століття, вже в наш час нащадкам двох коханих, але так і отримали особистого щастя, долею судилось зустрітися в сучасній Москві. Фільм Герой (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Андрій Куликов – правнук білогвардійського офіцера випадково дізнається милу дівчину, до болю напомнившую йому когось дуже далекого, немов до нього повернулася пам’ять предків. Історії любові не перешкода ні час ні війна.

Режисер: Юрій Васильєв
В ролях: Діма Білан, Світлана Іванова, Олександр Балуєв, Тетяна Лютаєва, Юлія Пересільд, Олександр Головін, Марат Башаров, Олександр Адабашьян, Ліліта Озоліня, Олександр Васильєв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress