Фільм Іллінський кордон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ще один рубіж оборони залитий кров’ю російського солдата, молодих хлопців навіть не закінчили військове училище, кинутих на захист Батьківщини. «Іллінський кордон» став першим і останнім боєм, для тисячі червоноармійців, курсантів Подільського артилерійського та піхотного училищ, всього 3500 чоловік повинні були прикрити пролом в обороні, виступивши підкріпленням діючим частинам на Іллінському напрямку, де оборонялися 312 і 53 стрілецькі дивізії і 17-а танкова бригада. Завдання в обороні, стримати противника протягом 5-7 днів, причому противник явно перевершував сили в два-три рази.

1941 рік забрав безліч життів радянських громадян, часом беззахисних і не підготовлених, що призводило до не пропорційних втрат, така була ціна прорахунку щодо планів Гітлера в Ставці Верховного Головнокомандувача. 6 жовтня 1941 курсанти прибули на передову, окопалися і чекали години ікс. Командування розуміло, німцям потрібен прохід в даному напрямку за всяку ціну, через пролом в обороні можна почати підготовку до наступу на Москву.

Рівно через 5 днів німці взяли спробу першого прориву, атака була швидко відбита, скоріше це була розвідка боєм, ніж серйозні наступальні дії. Фільм Іллінський кордон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вадим Шмельов
Актори: Євген Дятлов, Олексій Бардуков, Дмитро Соломикін, Сергій Безруков, Катерина Реднікова, Василь Міщенко, Роман Мадянов, Дарина Урсуляк, Данило Співаковський, Артем Губін


загрузка...