Фільм Капітан (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Друга світова війна добігає кінця, і німецькі війська зазнають поразки за поразкою. Молодий і змучений солдат не витримує цього, і робить дезертирство. Насилу вирвався від переслідувачів, кидається в перегони. По дорозі він натикається на кинутий вантажівку, в якій опинилася капітанська форма. Головний герой надягає її, і направляється на лінію фронту, де його легко приймають за офіцера. Моментально вчорашній солдат стає своїм серед командирів, і став користуватися повагою. Але герой не забуває про свою мету. Там він збирає групу таких же дезертирів, і вони всіма силами намагаються вирватися за межі Німеччини.

Але зробити це не так просто, як здається на перший погляд. Йдуть останні дні Другої світової війни. Саме в цей час молодий дев’ятнадцятирічний рядовий солдат зміг викрасти капітанський мундир. До цього сміливого вчинку привела його голодна і змучена служба. Тепер він прикидається офіцером і збирає групу дезертирів. Разом вони хочуть пробитися крізь спустошену нацистську Німеччину. Фільм Капітан (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Новоспеченому «капітану» і його групі дезертирів належить подолати не мало труднощів і перешкод на своєму шляху. Проте, для нашого героя найстрашніше — це загроза викриття, адже тоді суворої долі йому не уникнути.

Режисер: Роберт Швентке
Актори: Макс Хубахер, Мілан Пешель, Фредерік Лау, Bernd Hlscher, Вальдемар Кобус, Олександр Фелінг, Самуель Финци, Вольфрам Кох


загрузка...