загрузка...


У недалекому минулому в 40 роках японці без оголошення війни, нападають на Перл-Харбург. Звичайно, для американців стає повною несподіванкою і ударом в спину. Абсолютно ніхто не був готовий до подібної події. Пол міста опиняється під вогнепальним обстрілом. Літаки з повітря бомблять вулиці і вбивають мирних жителів посеред дня. Президент США Франція Рузвельт вирішує відповісти на кровопролитну атаку і посилає в Токіо солдатів. Зібравши цілу армію кращих бомбардувальників, яких очолював капітан Дулітл.

Їх метою було місто, його потрібно зрівняти з землею. Після завершення місії американські літаки повинні приземлиться поблизу місця нанесення ударів, біля району Чжецзян. Але так як палива у них не вистачало, довелося здійснити екстрену посадку, літак загорівся, але добре не підробку жила жінка вдова. Побачивши страшну картину, вона врятувала пілота. Ним виявився капітан Дулітл, після того як він прокинувся. І побачив незнайомку і з першого ж погляду вони зрозуміли, що закохалися.

Два абсолютно різних людини, з інших світів тепер почнуть боротися заради власних взаємин і, щоб бути разом, незважаючи на ворожнечу між їх містами. Фільм Китайська вдова (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Білле Аугуст
Актори: Еміль Хірш, Лю Іфей, Лі Фанцун, Гун Ханьлинь, Гун Тянько, Цукагосі Хіротака, Ламберт Х’юстон, Чжу Цзінь, Галлен Ло, Вінсент Ріотта

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress