загрузка...


Центральним персонажем російської військового фільму «Коридор безсмертя» виступає молода дівчина на ім’я Марія Яблочкіна. За сюжетом фільму ще недавно вона була звичайною школяркою, яка мріє про великі починаннях і міцної любові, однак після нещасливої зими під окупацією німецьких військ була змушена різко подорослішати. Покинувши обложений Ленінград, вона відправляється на залізничні курси, де сподівається знайти тимчасове безпечне місце і обзавестися ремеслом, яке може принести користь. Дивно, проте керівництво обрало героїню в якості працівника і відправило на будівництво Шліссельбурзькій магістралі, яка з’єднувала Велику землю і окуповане місто.

Проблема полягала в тому, що дорога перебувала в несприятливому відкритому місці, бо ворожі війська могли спокійно зайняти вигідні позиції, розгорнути артилерію і будь-якої миті відкрити вогонь. Незважаючи на ніжний вік і статеву приналежність, вона потрапляє в сорок восьму паровозну колону під прапори особливого резерву.

Тепер їй разом з компанією добровольців і солдатів належало смертельно небезпечну подорож до Ленінграда, який гостро потребує ресурсах. Фільм Коридор безсмертя (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Федір Попов
Актори: Артем Алексєєв, Анастасія Цібізова, Ігор Ясулович, Артем Мельничук, Олександр Яценко, Дар’я Екамасова, Анатолій Горячев, Олександр Обласов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress