Фільм Країна іграшок (2007) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія, представлена в короткометражному драматичному фільмі «Країна іграшок», стосується часів Другої світової війни та безпосередньо геноциду фашистами єврейського народу. На дворі зима 1942 року, Німеччина, один з невеликих містечок. Тут проживає німецька сім’я, яка виховує свого малолітнього сина. Юний Генріх дружить з єврейським хлопчиком на ім’я Давид. Хлопці знайомі з самого дитинства і стали справжніми друзями. За наказом Рейху всіх євреїв необхідно заарештувати і звести в концтабір, така доля чекала і Давида.

Але як пояснити маленькому хлопчику, куди відвозять його друга, і чи зможуть вони знову побачитися. Мати Генріха розуміє всю складність ситуації і не бажає травмувати психіку сина. Жінка придумує історію про далекій Країні іграшок, куди зі своїми рідними і попрямував Давид. Вона усвідомлює, що ця подорож буде останньою для єврейського одного її сина, але про це йому знати доки не обов’язково.

Чи зможе героїня фільму переконати свого сина в реальності існування чудесної країни, і що станеться, коли він дізнається всю гірку правду? Фільм Країна іграшок (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Йохен Фрейданк
В ролях: Юлія Ягер, Седрік Ейх, Тамай Булут Озватан, Торстен Міхаеліс, Клаудія Гюбшман, Давид К. Буннерс, Грегор Вебер, Юрген Тротт, Клаус-Юрген Штейнманн, Хейк Рейхенваллнер


загрузка...