Фільм непростий, один з небагатьох, створених вітчизняними кінематографістами, що показує події тієї страшної війни очима німецького солдата, який прийшов на землю СРСР не по своїй волі. Розпал військових дій. Група розвідників повертається на свої позиції після невдалої вилазки і потрапляє під шквальний вогонь радянських військ. Одному з розвідників Фрідріху вдається сховатися у величезній воронці, і уникнути загибелі. Поглиблення знаходиться якраз на лінії розмежування, так що просто так вийти після того, як канонада стихне, не виходить.

У цей момент в воронку скочується радянський солдат, обидва не чекали тут кого-небудь зустріти, а тим більше ворога. Фашист зреагував швидше і завдав противнику смертельний удар ножем. Йому б вибратися та скоріше бігти до своїх, але настав ранок, один вдалий постріл, і кінець! Фашистський солдат змушений знову чекати темряви, але тепер поруч з спливав кров’ю людиною. Як багато може змінитися в його світогляді всього лише за один світловий день!

У його голові рояться сотні питань, на які немає відповідей, фашистська пропаганда з її бравурними маршами безсила, коли дивишся в очі вмираючого з твоєї вини солдату, нехай і ворожого. Фільм Крізь туман (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Максим Щасний
В ролях: Інна Чурікова, Євгенія Симонова, Наталія Щукіна, Анастасія Марчук, Ірина Медведєва, Олександр Лазарєв мл., Олександр Сірін, Павло Трубінер, Леонід Бичевин, Андрій Соколов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress