Зима 1935-го року, все ще йде досить кровопролитна Корейська війна. Все йде до кінця, але переговори з обговоренням умов і вигод для обох сторін затягуються. Поки політики в тиші обговорюють майбутнє, солдати у віддаленому районі Ерок, все ще борються за свою країну і життя. У цю пору, одного командира армії, Південної Кореї, виявляють убитим, при досить таємничих обставинах. А так як справа ця сталася у військовому таборі Південно-корейців, то підозрювати варто своїх солдатів. На цю справу направляють агента розвідки Кан Ин Пхе. Розслідування починає свій хід відразу, як він перебуває на пагорб Ерок.

Там же під час виконання свого боргу, чоловік зустрічає старого приятеля, якого він раніше вважав загиблим в ході військових дій. Кім зумів вижити і більше того, кар’єра його, як військового стрімко пішла вгору. Він зумів домогтися звання лейтенанта, отримуючи в розпорядження цілий підрозділ відмінно навчених бійців. За допомогою свого друга, Кан намагається розплутати цю складну справу. Фільм Лінія фронту (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І чим далі він йде по ходу розслідування, тим більше розуміє всю складність ситуації. Ще гірше ставати від того, що обстановка в районі розжарюється і на кін можуть встати тисячі життів.

Режисер: Хун Чан
В ролях: Щин Ха гюн, До Су, Рю Син-су, До Чхан-сік, Чи Джэ-хун, Чо Джин-ун, Чон Ин-гі, Рю Син рен, Кім Ок-пін, Пак Ен-з

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress