Фільм під назвою «Макбет» заснований на п’єсі знаменитого Ст. Шекспіра. Макбет — це хитрий лорд, один із найвидатніших полководців у всій Шотландії. Він абсолютно не знає, що таке страх і боязнь, відмінно керує цілим військом, а його вірність країні просто вражає. Цей лорд має строгий норов і суворий характер, однак, як виявилося, його досить просто обвести навколо пальця. У нього є вороги, який прийняли рішення обдурити його, і повернути стан речей на свою користь. Як-то раз Макбет зустрів трьох відьом, що запропонували йому дізнатися про своє майбутнє.

Господь дав згоду. Чаклунки передрекли, що його країну охоплять страшні біди, а допомогти їй зможе тільки Макбет, якщо займе трон короля. Але країною вже правив король, тому лорду доводиться обмірковувати план вбивства короля, щоб зайняти його місце. І ось воля долі: король Дункан у швидкості повинен приїхати в замок лорда. Це відмінна можливість вчинити задумане злочин. Фільм Макбет (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проте правдиво було передбачення відьом? Кому була вигідна смерть короля? Що може статися з Шотландією, якщо король загине? І вб’є насправді лорд короля Дункана? Про все це можна дізнатися, подивившись фільм.

Режисер: Джастін Курзель
В ролях: Майкл Фассбендер, Маріон Котійяр, Педді Консідайн, Шон Харріс, Джек Рейнор, Елізабет Дебики, Девід Тьюліс, Росс Андерсон, Девід Хейман, Моріс Роевз

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress