Вищі Сили, безперечно, можуть дати красу тій чи іншій жінці, але, на жаль, ніколи не супроводжують дане якість докладною інструкцією, як ним користуватися на благо собі. Втім, досить зрозумілий і часто зустрічається конфлікт, а чудовий, чуттєвий італійський мелодраматичний фільм «Малена», у всіх тонкощах розкриє кіноглядачеві дану проблему. Дія картини розгортається на старій добрій Сицилії, де уявлення про життя у місцевого населення, приблизно, як поштову скриньку. І саме в таких умовах тринадцятирічний підліток Ренато, вперше по-справжньому закохується, відчуваючи весь, спопеляючий його, спектр почуттів!

А інакше і бути не може! Його пасія – молода вдова, яка значно старша за нього, але настільки гарна, що всі чоловіки острови, при її появі, просто виходять на слину! Природно, в середовищі інших жительок острова зростало невдоволення Мален, так як їхні чоловіки буквально сходили з розуму, в мріях возжелая її! Фільм Малена (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром, чорна заздрість і страшні докори в її бік, опустять молоду жінку на соціальне дно, від якого, відштовхнувшись, вона підніметься ще вище колишнього!

Режисер: Джузеппе Торнаторе
Актори: Піппо Проввіденті, Джузеппе Сульфаро, Анджело Пеллегріно, Моніка Беллуччі, Лучіано Федеріко, Джилберто Ідонеа, Матильди П’яна, Гаетано Ароніка, П’єтро Нотаріанні, Габріелла Ді Луціо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress