Фільм розповідає про один з найбільш жахливих і кривавих подій Японо-Китайської війни 1937-1945 р. – масової різанини в місті Нанкін, влаштованої японськими солдатами над китайськими військовополоненими і цивільним населенням. Тоді в результаті жахливої бійні загинуло понад 500 тисяч осіб. У грудні 1937-го року японські війська окупували стіни Нанкіна – тодішньої столиці Китаю. Деякий час китайські солдати стримували наступ і відбивали атаки, однак їм довелося здатися ворогу після того, як командування, чиновники і частина офіцерів ганебно втекли з окупованого міста.

Коли японські рекрути захопили Нанкін, то відразу ж взялися за геноцид мирних громадян. Людей різали, розстрілювали, спалювали – причому нерідко все це супроводжувалося болісними знущаннями. Нанкін перетворився в натуральний місто смерті, де на вулицях всюди лежали понівечені трупи і панував смердючий запах. Єдиним безпечним місцем залишалася жіноча школа Цзіньлін, в якій китайські жінки ховали вижили чоловіків.

Історія «нанкінської різанини» показана з двох сторін: як сторони військовополонених китайців, так і з боку молодого японського рекрута по імені Кадокава. Фільм Місто життя і смерті (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лу Чуань
Актори: Лю Е, Дат Юаньюань, Фань Вей, Цінь Лань, Хідео Накаидзуми, Рю Кохата, Цзян Иянь, Яо Ді, Исуэй Джао, Лю Бінь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress