Фільм Моя земля (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Драма «Моя земля» розповідає про події, які відбувалися в травні 1945 року на окупованій Німеччині Данії. В ті часи війна була вже закінчена, проте всі західні береги німцями були заміновані на той випадок, якщо союзники захочуть на них напасти. Офіцери Данії прийняли рішення, що розмінувати ці бомби повинні саме німці, які раніше їх там встановили. Хоч це і є порушенням міжнародних конвенцій, офіцери чудово розуміють, що фашисти в ті часи накоїли в десятки разів більше проблем для багатьох країн. Через час у фільмі Under sandet показано, як на ці землі привозять молодих хлопчаків, які тільки закінчили школу.

Саме на їх плечі лягає розмінування тих хв, які знаходяться прямо біля води. У фільмі явно показано, що на війні немає тих людей, які не винні, так як обидві сторони ведуть себе нечесно. Данія у кінострічці виступає ворогом, так як змушує молодих хлопців після закінчення війни вирішувати проблеми, які робили більш досвідчені військові. Так складаються обставини, що хлопці по своїй недосвідченості підриваються на мінах і гинуть на очах у своїх друзів. Інші після цього страйкують і не хочуть йти на вірну смерть, проте іншого шляху у них немає.

Їх годують, дають вільний час на відпочинок, але їх основне завдання залишається єдиною – розмінувати вхід для води, який дуже необхідний практично всім. Фільм Моя земля 2015 дивитися онлайн в хорошій якості HD.

Режисер: Мартін Зандвліет
В ролях: Роланд Мюллер, Міккель Бое Фельсгор, Лаура Бро, Луїс Хофманн, Йоель Басман, Oskar Böckelmann, Emil Buschow, Oskar Buschow, Леон Сидів, Александер Зайдель


загрузка...