Фільм Не будемо прощатися (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Осінь сорок першого року. Фашисти кожен день захоплюють все нові міста і активно просуваються вглиб країни. Всі сили кинуті на боротьбу з ворогом, на фронт. Нацистська армія наступає відразу з кількох сторін, тому міста залишаються без захисту. Дійшла черга і до Калініна. Якщо вороги пройдуть через цей район, то буде відкрита пряма дорога на Москву і війна закінчиться в лічені дні. Місто нікому захищати. Всі, хто міг, пішли на фронт і в місті залишилося лише дві тисячі осіб, здатних чинити опір. Але у них немає ні артилерії, ні важкої техніки. Проти фашистської армії з порожніми руками не підеш.

На підході кілька ешелонів стрілецької дивізії, але чи зможуть вони прорватися по залізниці? Диверсанти на кожному кроці – ніхто не знає, хто перейшов на бік ворога і може передавати всю інформацію. В такий час потрібна людина, яка може згуртувати весь народ і підняти бойовий дух. Майор Павло Сисоєв намагається запобігти паніку в місті – наближення німців влаштовує хаос в місті. Його дії починають викликати підозри у керівництва та мешканців.

Патріот і чесна людина опиняється в скрутному становищі – його приймають за шпигуна, а сам він прагне не віддати ворогові рідне місто. Фільм Не будемо прощатися (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Павло Дроздов
В ролях: Андрій Мерзлікін, Олена Чехова, Артур Ваха, Юрій Кузнєцов, Анатолій Гущин, Єгор Бероєв


загрузка...