Капелан повернувся зі служби, він стикається з проблемами особистого плану, йому боляче, сили вичерпуються. Нещасному зовсім не хочеться підняти погляд в небеса навіть на пару хвилин, віра слабшає, картина покаже, що буде робити герой, коли гірко, і розбите серце. Душа бідолахи сповнена несумісних бажань, невже він перетворився в полубезбожника, чому кожен пройдений урок не направляє на істинний шлях, а навпаки веде в нетрі. Даннера рятують у останньої риси колишні товариші по службі, вони вмовляють сміливо долати вибоїстий шлях частки і рухатися вперед, незважаючи на негаразди.

Помилятися, терпіти невдачу завжди складно, але персонажу не варто себе картати, тільки віра допоможе не звертати уваги на неприємності і підніматися після падінь. Не вдаючись смутку, неборака починає відчувати, що зліт обов’язково буде, головне не опускати рук, прийняти важку мить, тамуючи душевний крик. Занадто довго священик займався самоїдством, тепер Тернер, крізь сльози знов придивляється до неба, в якому бачить порятунок. Фільм Неподільне (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Священнослужитель знає, нехай в серці сьогодні цунамі, він за підтримки побратимів знайде спокій, і завтра обов’язково буде штиль. Всевишній Творець не дозволить проповіднику зробити бездумно дурість, невдача відступає, щастя стукає в двері.

Режисер: Девід Дж. Еванс
В ролях: Джастін Брюнинг, Сара Дрю, Джейсон Уїнстон Джордж, Тіа Моури, Скай П. Маршалл, Теннер Стайн, Мадлен Керролл, Майкл о’ніл, Ерік Клоуз, Едді Каулукуки

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress