Велика Вітчизняна, 1942 рік. Фашист сильний і самовпевнений. Попереду широкі і безкраї степи, багаті і родючі землі, попереду панування, і велич, і перешкоди на шляху здаються лише примарним блиском на довгоочікуваних і заслужених орденах. Уроки історії нікому не цікаві, і зараз до неї нікому немає ніякого діла. Сили явно не рівні, але це лише цифри. Вони солдатам не відомі, про них знають лише штаби по обидві сторони фронту… Танкісти завжди на виду, вони завжди мета номер один, вони завжди на вістрі битви. Дивлячись крізь приціл на противника, такого-ж танкіста, мимоволі уявляєш себе на його місці.

Холодна острах пробігає по спині, після того, як він загориться. Потрібно встигнути, потрібно бути завжди трохи швидше, завжди трохи точніше. Зараз їх більше, але це не важливо. Семен Коновалов — командир КВ-1, впевнений у перемозі. Йому мало, що навколо занадто багато танків ворога, він в бою, і його тепер вже ніщо не зупинить. Фільм Незламний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На його місці завжди буде такий-же Семен, завжди буде вмілий і рішучий командир. Те що в душі, то що в крові у російської людини, іноземні загарбники розуміють; правда тільки один раз, і завжди за секунду до своєї смерті.

Режисер: Костянтин Максимов
Актори: Андрій Чернишов, Володимир Епіфанцев, Олег Фомін, Ольга Погодіна, Сергій Горобченко, Микола Добринін, Василь Сєдих, Володимир Кочетков, Дмитро Золотухін, Олег Чудніцов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress