Фільм Обраний (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Військово-історична драма «Обраний» ще раз піднімає важку тему Другої Світової війни. Це дійсно непростий час, адже війна забрала за собою багато сотні людей, що стояла на захисті своєї Батьківщини. Головний герой фільму Chosen 2016 старий чоловік, який вирішує розповісти своєму онукові про той непростий час. Але з якою метою він робить це? Може він бажає донести онукові про те, що ні в якому разі не можна допустити повторення страшної історії. Але може старий переслідує й інші цілі. Щоб дізнатися це, рекомендується дивитися фільм онлайн прямо зараз.

В давні роки, коли старий був ще зовсім юним, йому довелося взяти в свої руки зброю і стати в армію, яка протистояла дій фашистів. На його очах померло багато людей, які були невинні, але більше всього на світі вони намагалися відстояти своє право на щасливе майбутнє. Півсвіту оголосило війну фашистам, адже на кону стояло питання щасливого існування всіх людей на планеті.

Але чи зможе дід своєю розповіддю донести до онука те, що він бажав або ж його історія просто виявиться жахливим розповіддю? Фільм Обраний (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ясмін Диздар
В ролях: Люк Меблі, Ана Улара, Харві Кейтель, Andrei Albulescu, Раду Банзару, Клаудіу Блеонц, Alma Caldare, Підлогу Керролл, Діана Каваллиоти, Sam Churchill


загрузка...