загрузка...


Події фільму розгортаються під час Другої світової війни. Висадилися в Нормандії Союзники мають намір вибити німців з окупованої Франції. Однак фашисти не збираються так просто здаватися. Вони запекло б’ються практично за кожне місто і село, незважаючи на серйозні втрати. Один з великих підрозділів американської армії успішно просувається на схід. Але в підсумку солдатам доводиться зайняти оборону. Тим часом військове командування дізнається про угруповання противника, що збирається оточити і атакувати батальйон, що надмірно віддалився від інших американських загонів. Існує ризик повного знищення цього підрозділу, що відчуває нестачу патронів та іншої амуніції.

Для запобігання цієї катастрофи генерали Союзників відправляють на передову групу добре озброєних і досвідчених бійців. Їх завдання – за всяку ціну затримати наступ гітлерівців. Головні герої прекрасно усвідомлюють весь ризик цієї місії. Американцям належить зустрітися з противником, який серйозно перевершує їх в чисельності. Фільм Одні в бою (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

У бою з фашистами вони можуть розраховувати лише на себе. Незважаючи на смертельну небезпеку, солдати готові виконати дане завдання, адже від цього залежить життя сотень їхніх товаришів.

Режисер: Джастін Лі
Актори: Корбін Бернсен, Джонні Месснер, Ейдан Брістоу, Peter «Drago» Tiemann, Філіп Натаніель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress