загрузка...


Фінляндія 1944 року, час невизначеності і жорстокості, країна на грані повного розгрому. Народ бореться, виживає і мріє тільки про те, щоб ця божевільна війна швидше закінчилася. Німецькі війська зайняли провінцію Лапландія. Окупація триває вже більше трьох років. В уряду тільки одне бажання – не допустити громадянську смуту, для цього союзницькі війська антигітлерівської коаліції повинні підписати мирний договір. Ця вимушена міра продиктована ситуацією, що склалася. Які будуть наслідки? Результат не змусив себе довго чекати – внутрішні суперечності фінського суспільства тільки посилилися.

Отже, угода підписана, після чого відбувається розміщення збройних сил у фінській Лапландії. Тут у маленькому провінційному місті відбулася зустріч солдата німецької армії і фінської медсестри, яка працює у військово-польовому госпіталі. Між Йоханнесом і Оленою виникає взаємна симпатія, ці двоє люблячих людей щасливі, незважаючи на важку обстановку в світі, вони цілком віддаються своїй любові, будують плани на майбутнє, хочуть бути разом.

Тепер на тлі змінених міжнародних відносин двох країн закоханих чекають важкі випробування, їм доводиться боротися не тільки за те, щоб зберегти свої відносини, але і залишитися в живих. Фільм Олена (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антті Йокінен
В ролях: Кріста Косонен, Лаурі Тилканен, Піркка-Пекка Петелиус, Томмі Корпела, Леа Клемола, Сеппо Пяакконен, Johannes Brotherus, Еліна Книхтиля, Тііна Векстрем, Jade Viljamaa

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress