Період Другої світової війни. Місце дії подій – ставка Адольфа Гітлера. У це складно повірити, але навіть у його оточенні людини скинув у жах всю Європу, серед високих чинів були й ті, хто не поділяв політики верховного фюрера і бажав скинути криваву диктатуру. Не остання людина в Третьому Рейху – полковник фон Штауффенберг був саме з тих закулісних сірих кардиналів. Він був абсолютно переконаний, що дії глави Нацистської Німеччини божевільні і якщо не зупинити подальше правління країною Гітлером, то станеться щось непоправне.

Незважаючи на важку травму, отриману в ході бойових дій з противником, позиція героя не змінилася, а навпаки – підштовхнула його до негайних рішучих дій. Це був сорок третій рік. Далі зволікати було недозволеною розкішшю. На таємній нараді під окупованим німецькою армією містом Смоленськом стався найвідоміший замах на главу арійської нації. Фільм Операція «Валькірія» (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В цей же час Штайффенберг приєднується до групи змовників, і надалі стає її лідером. Під його ретельним керівництвом розробляється план по усуненню Гітлера, відомий як-Операція «Валькірія». Що ж послужило причиною його провалу?

Режисер: Брайан Сінгер
В ролях: Том Круз, Кеннет Брана, Білл Найі, Том Уілкінсон, Керіс ван Хаутен, Томас Кречман, Теренс Стемп, Едді Іззард, Кевін Макнеллі, Крістіан Беркель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress