Досвідчений банкір Вальравен ван Хол задає собі питання про Другу світову війну, чим він може допомогти опору своїми фінансовими контактами? Не зупиняючись довго на роздумах, головний герой обмірковує геніальний і дуже зухвалий план. Разом зі своїм родичем Гисом Ван Холом він розглядає варіант дуже ризикований будівництво, щоб таким шляхом вивезти великі позики з країни, а з їх допомогою можна матеріально допомогти опору. Якщо цього буде недостатньо, брати здійснюють найбільші банківські запаморочливі махінації у сфері фінансів в історії країни: десятки мільйонів місцевої валюти вивозяться з банків голландії під прикриттям окупантів.

У період Другої світової війни Джорама Лурсена, розповість про двох банкірів, Вальравена і Гіса ван Холу, стикається з їх найбільшою проблемою досі в окупованому нацистами Амстердамі, коли вони вирішують фінансувати голландське опір. За основу сюжету покладено реальні події, які відбулися в окупованому Амстердамі у часи Другої Світової війни. Тут братам-банкірам Вальравену і Гийсу ван Холу належить зіткнутися з найбільшою проблемою. Вони вирішуються допомогти голландському опору фінансування. Брати готові піти на авантюру століття. Фільм Опір банкіра (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вони змінюють справжні вклади на фальшиві. Ця махінація залишиться в історії. А самих ван Холів назавжди будуть пам’ятати не тільки в Голландії, але і у всьому світі, як майстерних банкірів, здатних виплутатися зі складної ситуації, нехай і кримінальним шляхом.

Режисер: Йорам Люрсен
Актори: Баррі АТСМ, Якоб Дервіг, П’єр Бокма, Раймонд Тірі, Маттео ван дер Грійн, Йап Спійкерс, Даан Ауфенаккер, Крістіан Брончарт, Жюльєн Круазет

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress