загрузка...


Згадати найкраще перед смертю, відвідати головні місця. Військова мелодрама «Остання подорож Леандера онлайн» — про те, що в кінці тягне до головного в житті. Старому Леандеру вже за 90 років. Він поховав дружину. І тепер йому належить жалюгідне подобу життя в будинку престарілих. Старий вояка такого не бажає – він має намір вдатися до спогадів. Герой вмовляє онуку супроводити його до місця, де під час Другої світової війни зустрів свою найголовнішу любов. Колишній офіцер вермахту через 70 років зі сльозами на очах згадує жахи бойових дій в Україні, де він зустрів Світлану.

Внучка шокована одкровеннями діда, але відправляється разом з ним, щоб відшукати сліди козачки в розпал бурхливого на Донбасі збройного конфлікту. Тут він спалив кілька сіл, віддав наказ знищити сотні селян і… вперше закохався.

Привиди партизанів і далекі відгомони артилерійської канонади змушують постарілого карателя згадати жахи війни і солодкість першої любові. Фільм Остання подорож Леандера (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нік Бейкер-Монтейс
В ролях: Юрген Прохнов, Петра Шмідт-Шаллер, Тамбет Туйск, Катрін Ангерер, Сюзанна фон Борсоди, Артем Джайлс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress