Драма про те, як американці воювали і любили, переживаючи важливі події особистого життя у вирі світової трагедії. Повітряний корпус авіації США укомплектований кращими льотчиками. Ті, хто мріяв про польоти з самого дитинства, особливо старанний у підготовці. Денні і Рейф дружать давно. Разом росли, вчилися літати, дорослішали. Друга світова — іспит на професіоналізм і рівень патріотичних почуттів. Рейв отримує направлення на Європейський фронт. Зустріч з Евелін, яка служить медсестрою, є яскравою плямою перед відправкою на війну. Один Денні і кохана дівчина розподіляються на центральну військово-морську базу тихоокеанського флоту Америки.

Звістка про загибель товариша стає поштовхом до появи між ними зв’язку. Біда зближує молодих людей. Виниклі почуття допомагають у світі, повному смерті і страждань. Правда про героя відкриється пізніше. Його порятунок можна розглядати як диво. Французькі рибалки забезпечили льотчику друге народження. Затонулий літак був вчасно помічений. Повернувся до близьких вижив, був неприємно здивований. Новостворена пара була сприйнята як тандем зрадників.

Чоловічі з’ясування стосунків проходять за допомогою кулаків. Зчепилися суперників урезонив поліцейський патруль. Фільм Перл Гарбор (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Майкл Бей
Актори: Бен Аффлек, Джош Хартнетт, Кейт Бекінсейл, Кьюба Гудінг мл, Алек Болдуін, Джон Войт, Колм Фиор, Том Сайзмор, Юен Бремнер, Майкл Шеннон

загрузка...