Фільм Погляд на тисячу ярдів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У наш час це психічний розлад називають посттравматичним синдромом, у часи В’єтнамської війни подібний стан називали в’єтнамським синдромом, а у часи Другої світової війни психіатри називали це психічний розлад бійців бойовим виснаженням. З таким діагнозом в лютому 1943 року сержант Роланд Ротеч був звільнений зі служби. Роланд пішов на війну добровольцем, і ще до битви в Тунісі за перевал Кассерін він брав участь у багатьох боях, але саме останній бій справив на нього гнітюче дію.

Вдома дружина Ротеча, Барбара, і його син Джеймс з радістю зустрічали вижив героя, впевнені, що тепер їх життя почне налагоджуватися. Друзі запросили Роланда на колишнє місце роботи, і йому можна було не побоюватися куль і вибухів, однак замість того, щоб радіти життю з родиною і друзями, Ротеч замкнувся в собі. Не в силах впоратися з депресією, Роланд вже не раз намагався покінчити з собою, і, коли він почав лякати дружину своїми витівками, вона забрала сина і пішла.

Ротеч хотів повернути родину, і для цього йому необхідно було впоратися зі своїми страхами, а так само пережити на самоті всі події, які з ним сталися на перевалі Кассерін. Фільм Погляд на тисячу ярдів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Аарон Курмей
В ролях: Адам Манро, Крістофер Джайлс, Джин Федотов, Кірстен Вендланд, Квітка Келсі, Кельтен Дженсен


загрузка...