З обміну досвідом з Афганістану в сонячну Каліфорнію прибув талановитий журналіст. Засмага і акцент вигідно відрізняють невибагливі гостя від місцевих жителів. Осман поселяється в будинку американського репортера Калеба, мати якого служить в поліцейському патрулі. Сувора форма, обрамлена амуніцією і портупеєю, гармонійно виглядає на тілі жінки похилого віку. Смирний посланник відвідує місцеве видання, щоб влаштуватися в тижневик кореспондентом. На першому етапі новому співробітнику газети належить вести поліцейські зведення.

Скупі цифри звітів силовиків можна копіювати в житло, не залишаючи меж кімнати. Супутниковий апарат сприяє налагодженню зв’язку з Кабулом, де залишився давній приятель зі Штатів. Відчайдушний журналіст радить іммігранту завоювати симпатії місцевої аудиторії. Відвідування театрального клубу, де приїжджі гастролери демонстрували авторську п’єсу про вселенському хаосі, справила на афганця велике враження. Актори експериментальної трупи знайомлять Османа з океанськими просторами. Холодна вода акваторії виробляє на сухопутного персонажа сприятливу дію. Використовуючи можливості Глорії, патрулює небезпечні райони, цікавий квартирант проникає в таїнства владного закулісся регіонального масштабу. Після чергового зіткнення з несправедливістю у цікавиться політикою публіциста виникають навідні запитання, що суперечать категоріям демократії.

Всюди свободи громадян зневажаються, суспільство загниває від ігнорування моральних цінностей. Уявний достаток населення виявляється фікцією. Застійні явища повсякденності не стикуються з американською мрією. Фільм Посередник (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Єн Олдз
В ролях: Рейчел Броснахен, Джеймс Олівер Уитли, Tim Kniffin, Мішель Макссон, Мелісса Лео, Амін Наземзадех, Ari Vozaitis, Wendy Vanden Heuvel, Джеймс Франко, Томас Джей Райан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress