Фільм Позивний «Бандерас» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У 2014 році в Україну прийшла біда у вигляді громадянської війни. Країна ніби розкололася надвоє, залишивши частину себе в руїнах. Військові дії змусили людей приймати будь-яку одну сторону. Вчорашні рідні і близькі стають заклятими ворогами, готовими вчепитися в глотку будь-кому, хто з ними не згоден. Брат пішов проти брата, забувши про спорідненість, честь і гідність. Подібні важкі часи хоч раз переживало кожна держава, але кожен раз це стає несподіваною і страшною проблемою. Головний герой виявився між двох вогнів. Він народився і виріс в невеликому селі.

Там всі були знайомі, разом переживали радісні і сумні події, підтримували і допомагали сусідам. Він опинився в меншості, прийнявши українську сторону. Таких, як він, були одиниці на загальному тлі. Відразу чоловік став для всіх ворогом номер один. Він намагався довести односельцям свою точку зору, але все без толку. Так він прийняв рішення покинути рідні землі і оговтатися воювати. Йому ще тільки належить пройти навчальні курси і тренування, покликані підготувати звичайних людей до важких військово-польових умов.

Але готовий витерпіти все заради захисту Батьківщини. Зовсім скоро він відправиться в Донбас, де відстоюватиме честь країни зі зброєю в руках. Фільм Позивний «Бандерас» (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Заза Буадзе
Актори: Олег Шульга, Антон Андрющенко, Юлія Чепурко, Олег Волощенко, Сергій Лефор, Микола Змеєвський, Володимир Романко, Олег Онещак, Михайло Озеров, Олег Власов


загрузка...