Фільм Проста історія (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі сюжетної лінії фігурує якийсь чоловік по імені Воробйов В’ячеслав, який від природи є сильним і вольовим і абсолютно безстрашним людиною. Він з дитинства хотів захищати беззахисних людей, тому подорослішавши пішов на службу в міліцію. Зараз він вже дорослий чоловік, який майже все життя працював у підрозділі Омону. Герой був учасником багатьох серйозних операцій, щоденно ризикуючи своїм життям. Одного разу, при виконанні чергового завдання одного з його бойових товаришів вбивають, а провину за те вішають на В’ячеслава. Переживаючи важкі часи герой знайомиться з чарівною молодою жінкою Наталкою.

Через зовсім небагато часу між молодими людьми спалахує ніжні почуття. Кожна їх зустріч приносить їм величезну кількість позитивних емоцій та щастя. Герой не розповідає своєї коханої, ким насправді є. Але одного разу дівчина знає, що Слава на завданні, а не у відпустці, як говорив їй. Герою необхідно в що б те не стало виконати завдання, а інакше його чекає неминуча загибель. Фільм Проста історія (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але герой зробить все, щоб помститися за друга і залишитися живим, а також у будь-якому випадку порозумітися з Наташею. Адже російський спецназ здатний на багато що і ніколи не здається.

Режисер: Віктор Татарський
В ролях: Сергій Марін, Анастасія Тюніна, Катерина Проскуріна, Михайло Єлісєєв, Євген Сидіхин, Юсуп Бахшиев, Дмитро Биковський-Ромашов, Дмитро Паламарчук, Олексій Красноцветов, Євген Добряк


загрузка...