Фільм Репортерша (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода журналістка Кім Бейкер отримує приємне пропозицію стати військовим кореспондентом в Афганістані. Дівчина, не довго думаючи погоджується, але, на жаль, її молодий чоловік зовсім не радий цій новині, і категорично проти відпускати кохану. Кім, навпаки, дуже рішуче налаштована, тим більше вона вже давно хоче піти від хлопця, і це як раз стає відмінним приводом. Головна героїня з радістю відправляється в Афганістан, де її поселяють в якомусь домі під назвою Павільйон сміху, який зроблений за типом гуртожитку. Тут Кім оточує безліч людей, а найголовніше, що всі вони будуть розділяти спільні інтереси.

Вона знайомиться з шотландським фотографом Іеном МакКэпли, до якого відразу ж виникає симпатія. Їх відносини починають з часом переростати в щось серйозне, що і заважає працювати їм обом. Але все виявляється куди складніше, тому як дівчина навіть не підозрювала про те, наскільки тут буде дуже складно працювати. Коли над тобою літають кулі, і цілодобово лунають вибухи і крик людей. Ці факти тиснуть на моральне і душевний стан.

Так само в цій країні у дівчат майже немає ніяких прав, але навіть ці факти не зупиняють Кім фліртувати з чарівним шейхом, і навіть зупиняти бойову колону військової техніки. Фільм Репортерша (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гленн Фікарра, Джон Рекуа
В ролях: Тіна Фей, Марго Роббі, Мартін Фріман, Альфред Моліна, Крістофер Ебботт, Біллі Боб Торнтон, Ніколас Браун, Стівен Пікок, Шейла Vendes, Еван Йоникит


загрузка...