загрузка...


«Самі в бою» 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p. Під час Другої Світової Війни, групі американських солдатів, доручено завдання. Їм необхідно припинити дії нацистів, в плані оволодіння території, яка знаходиться на боці союзників. Чисельність загону, зовсім невелика. Ця чисельність мала, в порівнянні з тією зброєю і потенціалом, що є у нацистів. В даний час їм належить, пройти через багато що, щоб оволодіти тими територіями, які доручені військовим командуванням.

Якщо їм вдасться зупинити нацистів, то лінія оборони не буде прорвана, а при цьому може цілком нормальним шляхом зберегтися. Але щоб це зробити необхідно, знати дії і плани ворога. Іноді, головні герої, можуть зіткнутися між собою і з нерозумінням під час виконання цілей. Але все ж вони повинні бути злагодженою командою, для того щоб у них все вийшло.

Невелика, але рішуча група американських солдатів відправляється на небезпечну територію противника. На місію, щоб зупинити просування німецької частини від прориву лінії союзників. Фільм Самі в бою (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Лі
Актори: Корбін Бернсен, Джонні Месснер, Ейдан Брістоу, Пітер «Драго» Тіманн, Філіп Натаніель, Лара Томас Дьюс, Кейт Конвей, Адам Елліотт Девіс, Метью, Джеймс Маккарті, Ендрю Гарреттон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress