Фільм Шарлотта Грей (2001) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шарлотта Грей чарівна блондинка, яка завжди користувалася величезним, просто колосальним успіхом у протилежної статі. Вона буквально одним тільки поглядом була здатна довести до божевілля будь-якого чоловіка. Сама ж до певного часу ніяк не могла зустріти гідного супутника. Однак доля виявилася до красуні блондинці надмірно жорстока. Шарлотта одного разу знайомиться з мужнім, привабливим офіцером. Був чоловік на службі в англійській розвідці. Незважаючи на всі принади Грей офіцер не тільки зміг встояти перед красою жінки, не втративши голову, але і зміг переконати її стати таємним, секретним агентом.

Тепер Шарлотта зобов’язана виконувати всілякі відповідальні доручення свого коханого. Однак на цьому пригоди чарівної Грей не закінчуються. Незабаром судилося познайомитися їй з англійським льотчиком. Відважний, мужній і відчайдушний командир корабля настільки зачарував жінку, що вона змушена кинути все і піти за ним в окуповану Францію. Фільм Шарлотта Грей (2001) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже пропав безслідно льотчик буквально після однієї ночі пристрасної любові. Шарлотта перевтілюється в шатенку Домінік, а потім знайомиться з трохи нервовим, але шалено вірним, відданим Жюльєном.

Режисер: Джилліан Армстронг
В ролях: Кейт Бланшетт, Джеймс Фліт, Ебігейл Круттенден, Шарлотта МакДугалл, Руперт Пенрі-Джонс, Роберт Хендс, Том Гудман-Хілл, Майкл Фицджералд, Х’ю Росс, Мартін Олдфілд


загрузка...