загрузка...


Драматична військова історія «Смійся або помри» знята режисером Хейккі Куянпяя розповідає про долю людини став заручником перевороту в рідній державі. У 1918 році Фінляндія переживала наслідки громадянської війни, які надовго залишиться в пам’яті громадян. По завершенні тих жахливих подій кращого коміка країни актора Патріка відправляють у в’язницю до товаришів, які там очікують неминучу долю. Але його положення виявилося набагато гірше, ніж в інших. Мало того, що йому присудили смертну кару, так ще й ув’язнені дивляться на нього, як на зрадника. Одного разу начальник табору робить акторам пропозицію від якої неможливо відмовитися.

Якщо вони зуміють за пару днів підготувати виступ, який сподобається гостям з Німеччини, то їх помилують. Популярний артист Парикка, що славиться кращим коміком в державі, спійманий і направлений в табір, де вже мучаться його друзі в очікуванні смерті. Всі «червоні» виявляться страчені. Фільм Смійся або помри (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Позиція Перуки виявляється гірше всіх: в’язні вважають його зрадником. Раптово начальник табору робить припис артистам. Якщо вони підготують чудовий концерт для німецьких відвідувачів табору, їх не розстріляють. Як відреагують на таке актори?

Режисер: Хейкки Куянпяя
Актори: Мартті Суосало, Яни воланами, Ліна Пёвсті, Пааво Кіннунен, Ваги Вьерікко, Юссі Лехтонен, Юссі Ніккіля, Томмі Ерон, Пану Вауконен

загрузка...