Фільм Снайпер: Спеціальний загін (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Штурмову групу відправили в афганське селище для звільнення викраденого конгресмена. Стена Купера моджахеди взяли в полон заради викупу. У зону висадки авангард піхотинців вдало дістався на вертольоті. Розосередивши зусилля, досвідчені солдати заходилися оглядати територію, де таліби сховали тіло високопоставленого американського чиновника. На дальніх підступах до об’єкта спостерігачі встановили пост для уважного детального сканування місцевості. Без зайвого шуму вдається ліквідувати охорона афганських бойовиків, озброєних автоматами Калашникова.

Лише в третьому ангарі вдалося відшукати побитого заручника, накачаного наркотиками. Командування відмовляє розвідувальної групи диверсантів в евакуації повітряним шляхом. Спроба прорватися з міської межі на броньовиках вдається, але два бійці залишаються на місці лютої сутички. Джейк Чандлер не зміг кинути молодого напарника, пораненого під час бойового контакту в стегно. Оперативно залишкам підрозділи розвідників вдається привезти в табір неушкодженого політика.

Активна журналістка без санкції командування фотографує знаменний момент порятунку депутата американського парламенту, якого морпіхи живим доставили на територію передового форпосту. Фільм Снайпер: Спеціальний загін 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Фред Олен Рей
В ролях: Стівен Сігал, Роб Ван Дам, Тім Ебелл, Дейл Дай, Шарлін Амойя, Джейсон-Шейн Скотт, Деніел Буко, Ентоні Батарсе, Джералд Уебб, Пол Логан


загрузка...