Це військова драма про протистояння двох ворожих сил — Іраку і США, військові дії яких проходять в глухий безлюдній провінції в Іраку. Після щоденного патрульного обходу американських солдатів, двоє з них — снайпер і навідник — відстають від своєї групи і потрапляють в небезпечну пастку, майстерно споруджену ворожим стрільцем. Опинившись в пастці, американський снайпер потрапляє під обстріл і залишається лежати на землі, стікаючи кров’ю. У той час навідник встигає сховатися за старою огорожею, невеликий цегляною стіною.

Він ховається під залишками уламків від міських споруд, які поступово руйнувалася під обстрілами арабського солдата. Підійти до товариша солдат не може, адже територія обстрілювалася. Але герой стрічки придумує план, щоб у противників не було ніяких шансів на перемогу. За допомогою рації, навідник викликає допомогу, однак на іншій стороні виявляється ворожий солдат, той самий снайпер, який контролює кожну дію американця. Противник, виявляється, добре володіє англійською мовою, і щоб ввести ворога в оману продовжує свою смертельну сутичку, тільки вже на психологічному рівні, граючи на нервах ворога і провокуючи його вийти з укриття. Фільм Стіна (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Навідник практично став жертвою хитрого араба, і йому нічого не залишається, як запастися терпінням і вправністю, при цьому відчуваючи ті ж самі почуття, які до цього відчував арабські солдати. Переможе тільки одна сторона.

Режисер: Даг Лайман
В ролях: Аарон Тейлор-Джонсон, Лейт наклейте, Джон Сіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress