загрузка...


«Суд над богом» — фільм про всіх лиха полонених фашистських концтаборів під час війни. Розпал світової війни, кілька людей, в числі яких геніальний фізик, простий рукавичник, професор, рабин і пара злочинців, очікують своєї невідворотної загибелі. Вони готові на все, аби вижити в цьому жаху. Їх усіх об’єднує одне спільне горе і боротьба за існування. Але ніхто з них не може знайти відповідь на питання: чому саме з ним сталося таке нещастя і вони відчайдушно намагаються знайти в цьому хоч якийсь сенс.

Нещасні міркують, чому Бог дозволяє всьому цьому бути? За що на їхню долю випали всі ці страждання, в чому вони завинили. Документальний фільм «Суд над богом» один з рідкісних картин, що змушують глядачів задуматися про Бога. У фільмі показані різні точки зору людей однієї і тієї ж національності на тему релігії.

Кожен, подивилася фільм, відчує бурю суперечливих емоцій від образи за несправедливість життя до подяки за те, що вона дана нам як великий дар. Фільм Суд над богом (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Енді де Эммони
В ролях: Джозеф М’юїр, Джозеф Алтін, Ешлі Артус, Алексі Кей Кемпбелл, Домінік Купер, Лоркан Кранич, Стівен Диллэйн, Руперт Грейвз, Франсуа Гетарі, Давид де Кейзер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress