Фільм Свідки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Свідки» — це трагічна історія покоління, якому довелося пережити саму кровопролитну і безпринципну війну в історії людства. Гітлерівська німеччина залишила незгладимий слід на сторінках людських доль. Держави завжди воювали між собою, відстоюючи політичні інтереси або намагаючись розширити територіальні межі. У цьому плані, фашисти перевершили всіх. Завдяки їм з’явився термін «злочини проти людства». Залізна машина Вермахту не просто перемелювала сотні тисяч життів, нацисти вирішили знищити всіх, хто не вписується в їх збочену концепцію нового світу.

У цих страшних подій були живі очевидці і безмовні свідки: речі, які разом з власниками подорожували дорогами війни. Витончені туфельки, які створювалися для балів і світських раутів, але опинилися в безіменній могилі Освенціма разом з господинею. Скрипка роботи великого майстра не тішить слух публіки, а сама слухає плач жертв фашизму.

Пустотливий щеня Брут, перетворився на безжального звіра-вбивцю. Дивіться фільм «Свідки» 2018 в хорошій якості HD 720 і дізнаєтеся, що здатні розповісти речі, яким довелося разом з людьми випробувати жахи війни.

Режисер: Костянтин Фам
В ролях: Сергій Агафонов, Олександр Боковець, В’ячеслав Чепурченко, Ганна Чуріна, Березня Дроздова, Уляна Єліна, Оксана Фандера, В’ячеслав Ганенко, Михайло Горевий, Алім Кандур


загрузка...